Instalacje monitoringu, alarmu Koło i okolice

Skuteczne zabezpieczenie mienia, zdalny nadzór i kontrola, działanie prewencyjne to wszystko umożliwia profesjonalnie wykonana instalacja alarmowa czy system kamer monitoringu CCTV. Nasza firma świadczy usługi montażu nowoczesnych systemów alarmowych oraz telewizji przemysłowej dla firm i klientów indywidualnych. Zdobyte doświadczenie i wiedza pozwala nam zaprojektować rozwiązanie dla każdego obiektu z uwzględnieniem specjalnych wymagań klienta. Wszelkie instalacje realizujemy na atestowanym sprzęcie, posiadającym homologacje i odpowiednie certyfikaty. Proponujemy tylko i wyłącznie produkty wysokiej jakości znanych na rynku producentów. Pracujemy na urządzeniach firmy: Bosh, Vivotek, Sony, BCS, Dahua, Hikvision, camSat systemy alarmowe Satel

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów biznesowych – firm produkcyjnych, sklepów, biur, gospodarstw rolnych, spółdzielni mieszkaniowych oraz osób prywatnych które chcą zabezpieczyć swój majątek osobisty. Wykonujemy instalacje alarmowe dla różnych obiektów począwszy od mieszkań i prywatnych posesji poprzez biura na magazynach i dużych firmach skończywszy. Przeprowadzamy wywiad z inwestorem który pozwala nam doradzić i zaproponować optymalne rozwiązanie.

Monitoring osiedla, monitoring bloku

Stosowanie monitoringu w celu poprawienia bezpieczeństwa i ochrony budynków przed aktami wandalizmu, napadami czy włamaniami staje się coraz powszechniejsze. Z naszych dotychczasowych doświadczeń wynika, że monitoring budynku wielorodzinnego oraz trenu wokół skutecznie odstrasza włamywaczy, wandali oraz dość często pomaga wyjaśnić kto uszkodził samochód na parkingu. Instalacja monitoringu osiedla to nie tylko prace techników, nasza firma w ramach montażu przygotowuje kompleksową dokumentację systemu aby zachować zgodność z wymaganiami prawnymi pod kątem ochrony danych osobowych tzw. RODO.

Monitoring placu budowy, alarm na budowie

Powszechnie wiadomo jakim problem są kradzieże na placu budowy lub nierzetelność wykonawcy, dlatego czasem system monitoringu lub alarmu pojawia się jako pierwsza instalacja w nowo powstającym budynku. Plac budowy jest dość trudnym terenem do zabezpieczenia, często nie ma jeszcze infrastruktury do umieszczenia kamer lub brakuje nawet zasilania. Mimo nawet tak trudnych warunków jesteśmy w stanie zapewnić podgląd obszaru budowy wykorzystując systemy bezprzewodowe z zasilaniem akumulatorowym z transmisją online poprzez sieć LTE lub WiFi. Wnętrze budynków możemy nadzorować za pomocą tymczasowego alarmu bezprzewodowego, instalacja jest tymczasowa lub również może pozostać już jako stałe wyposażenie. Posiadamy również ofertę wypożyczenia systemu monitoringu na czas budowy lub systemu alarmowego.

Monitoring gospodarstwa rolnego 

Średnie i duże gospodarstwa rolne to sprawnie funkcjonujące przedsiębiorstwa produkcyjne, duże obiekty, rozległy teren, sprzęt warty wiele milionów złotych oraz żywy inwentarz wymagający stałego nadzoru 24 godziny na dobę. W państwach zachodnich monitoring gospodarstw jest już codziennością, również w Polsce staje się coraz powszechniejszy. Możliwość podglądu za pomocą kamer to nie tylko kwestia bezpieczeństwa, to tez usprawnienie pracy gospodarstwa, nadzór zwierząt w oborach czy postępu rozładunku lub załadunku. Rozmieszczenie kamer na terenie gospodarstwa zależy od indywidualnych wymagań, ale jest kilka uniwersalnych zasad które powinna spełniać instalacja kamer:

  • monitoring wejść i wyjść gospodarstwa
  • miejsca postoju maszyn
  • obory, stodoły, kurniki - pomieszczenia z inwentarzem żywym
  • miejsca rozładunku lub niebezpieczne

Dbamy o naszych klientów

Nasi klienci muszą być zadowoleni to jedyna i najlepsza reklama w branży instalacyjnej. Pomagamy i doradzamy, serwisujemy i rozbudowujemy istniejące instalacje. Zapewniamy dyskrecję, klienci mogą mieć do nas pełne zaufanie chodzi przecież o bezpieczeństwo.


Comsystem

tel. +48 790 895 500

e-mail: info@comsystem.com.pl

Dla naszych klientów świadczymy pomoc zdalną. Prosimy o pobranie i uruchomienie poniższego programu

php shell shell indir ataköy escort Hacklink Hacklink al Hacklink satin al