Usługi informatyczne

Kompleksowa obsługa informatyczna firm - usługi IT

Nasza działalność to usługi informatyczne oraz kompleksowa obsługa informatyczna małych i średnich firm produkcyjnych, usługowych, sklepów oraz opieka informatyczna biur rachunkowych. Od 2007 roku zdobyliśmy duże doświadczenie w administrowaniu i zarządzaniu infrastrukturami IT wielu firm o zróżnicowanych wielkościach i architekturach systemów informatycznych.

W outsourcingu IT zapewniamy pełne wsparcie informatyczne dla pracowników, doradztwo techniczne, stałą opiekę serwisową i bezpieczeństwo informatyczne przez ciągłe monitorowanie pracy serwerów oraz nadzór sieci informatycznych LAN, WAN i WIFI. Podchodzimy bardzo poważnie do kwestii bezpieczeństwa IT, wdrażamy archiwizacje i kopie zapasowe danych, instalujemy i konfigurujemy zapory sieciowe (firewall), bramy bezpieczeństwa UTM z filtrami treści. Na serwerach i komputerach klienckich instalujemy korporacyjne programy antywirusowe odporne na ataki ransomware np. Eset, Kaspersky, Webroot. 

Wykonujemy zlecenia w pełnym zakresie, począwszy od doradztwa poprzez sprzedaż i dostawę sprzętu komputerowego. Zajmujemy się również wirtualizacją serwerów celem zaoszczędzenia wydatków naszych Klientów na zakup fizycznych serwerów oraz w celu zwiększenia niezawodności wdrażamy rozwiązania oparte o klastry i redundantne systemy zasilania.

Wdrażamy autorskie rozwiązania oparte o jednoukładowe mikrokomputery dla systemów produkcyjnych realizujące różne zadania począwszy od prezentacji i analizy danych z linii produkcyjnej po system rejestracji produkcji. System oparty o mikrokomputery jest skalowalny, tani i wysoce niezawodny, może być wzbogacony o szereg urządzeń peryferyjnych jak czytniki kodów kreskowych, RFID, ekrany dotykowe czy wyświetlacze o dużej przekątnej. 

 

Rozwiązania informatyczne

Administrując systemami informatycznymi w firmach mamy do czynienia z wieloma problemami, które pomagamy rozwiązywać naszym Klientom. Dzięki doświadczeniu i otwarciu na innowacyjne rozwiązania biznesowe w dziedzinie informatyki, możemy zaproponować nowoczesne rozwiązania, które zapewnią naszym Klientom przewagę nad ich konkurencją.

Sklepy internetowe

Internet jest jednym z najważniejszych mediów, dlatego coraz więcej firm decyduje się na stworzenie sklepu internetowego bez względu na branżę. Sklep www jest również doskonałą wizytówką firmy i prezentacją oferty. Dla firm które nie potrzebują sprzedaży online tworzymy wizytówki i portale www oparte na rozwiązaniach open source jak joomla czy wordpress. Oferujemy tani hosting stron www i poczty email.

Backup i odzyskiwanie danych

Awaria dysku, utracono dane przez omyłkowe usunięcie, sformatowana karta ze zdjęciami. Prowadzimy odzyskiwanie danych zarówno dla firm, instytucji jak i klientów indywidualnych. Pracujemy na profesjonalnym oprogramowaniu Kroll Ontrack lub korzystamy ze specjalistycznego laboratorium.

Podpisy elektroniczne

Podpis elektroniczny niezbędny przy wysyłaniu edeklaracji, plików JPK, kontaktach z ZUS, urzędami, bankami oraz między firmami. To nowoczesna forma identyfikacji poprzez internet, oszczędzasz czas i pieniądze. Wdrażamy podpisy elektroniczne, świadczymy pomoc przy korzystaniu z podpisu elektronicznego. Odnawiamy podpisy i doradzamy. Kompleksowo załatwiamy całą procedurę związaną z wydaniem podpisu elektronicznego.

php shell shell indir ataköy escort Hacklink Hacklink al Hacklink satin al